SmartWay — Przeprowadzki i Transport

Jeśli mielibyśmy w kilku słowach określić charakterystykę naszej działalności to ograniczyłoby się to do dwóch słów. Kochamy przeprowadzki.
Uważamy, że są one początkiem czegoś nowego. U osób prywatnych Poświadczają osobisty sukces, w przypadku przedsiębiorstw są wyznacznikiem dynamicznego rozwoju. 

Zawsze oznaczają wejście w nowy, lepszy rozdział i to właśnie dlatego tak bardzo chcemy mieć w tym swój udział!

Pozwól nam uczestniczyć w Twojej przeprowadzce i zapomnij o stresie związanym z przenoszeniem mebli, pakowaniem delikatnych rzeczy, przenoszeniem sprzętu elektronicznego itd. 

Zrób sobie wolne, oddaj to w ręce profesjonalistów i przekonaj się że przeprowadzka może być szybka, przyjemna i bezpieczna. 

 

Zajmujemy się profesjonalną relokacją domów, mieszkań, biur, magazynów.

 

Nasz doświadczony zespół pomoże Ci oszczędzić dużo czasu oraz nerwów związanych z przeprowadzką nie narażając jednocześnie Twoich funduszy. Naszą wizytówką jest zorientowanie na potrzeby klienta oraz dbałość o powierzone nam mienie. Zawsze przystępując do pracy dokładnie zabezpieczamy każdy powierzony nam przedmiot oraz wszystkie szlaki komunikacyjne.

Brzmi niewiarygodnie? Zadzwoń do nas i sprawdź to!

 

Poznaj naszą flotę...

 

Pojazdy jako podstawowe narzędzie naszej pracy, są nowe zadbane oraz zawsze gotowe nawet do najdłuższej trasy.

SmartWay - Transport i Przeprowadzki

 

Posiadamy pojazdy o ładowności: 3,5 t

Przedziały ładunkowe są odpowiednio przygotowane do transportu nawet najbardziej delikatnych przedmiotów.
Specjalne środki zabezpieczające takie jak: gumowe maty zapobiegające przed mechanicznymi uszkodzeniami i poślizgiem oraz odpowiednie narzędzia mocująco - zabezpieczające, gwarantują, iż Twoje mienie dojedzie do miejsca przeznaczenia w nienaruszonym stanie.

 

Przystępując do pracy zawsze działamy w myśl czterech zasad.
I o to dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas!

 

Twój czas jest dla nas bardzo ważny, dlatego nasz doświadczony zespół zajmie się Twoją przeprowadzką bardzo szybko i sprawnie.

Wiele wykonanych przeprowadzek oraz transportów gabarytowych pozwoliło nam na wypracowanie doskonałych i bezpiecznych metod transportu towarów, nawet tych bardzo ciężkich i nieporęcznych. 

Doskonale wiemy, ze jakość i cena to najważniejsze czynniki przy wyborze firmy transportowej dlatego oferujemy najwyższy standard w konkurencyjnych cenach. 

Szanujemy Twoją własność. Dokładnie zabezpieczymy powierzone nam mienie oraz wszystkie szlaki komunikacyjne odpowiednimi środkami.  Gwarantujemy, iż przenoszone przez nas rzeczy dotrą do nowej lokalizacji w nienaruszonym stanie, bez uszkodzeń rys i przetarć.

Wychodzimy na wprost Twoim oczekiwaniom. Nasz oferta przygotowywana jest indywidualnie, pod Twoje potrzeby tak, abyś cieszyć się mógł doskonale wykonaną usługą. 

© SmartWay | Pakowanie | Przeprowadzki | Relokacja domów, mieszkań, biur, magazynów.