Najczęściej zadawane pytania

Cena przeprowadzki uzależniona jest od paru istotnych czynników. Wypełnij nasz formularz, zadzwoń lub umów się  na darmową wizję lokalną, 
a nasi eksperci szybko wycenią Twoją przeprowadzkę.

Pamiętaj aby dostarczyć nam jak najwięcej szczegółowych informacji, tak abyśmy mogli w najdrobniejszych szczegółach wycenić usługę.

Oczywiście! Samodzielnie pakując, zabezpieczając odpowiednio swoje rzeczy do transportu, skracasz czas usługi co bezpośrednio przekłada się na cenę.

Zwróć jednak szczególną uwagę aby umiejętnie zabezpieczyć wszystkie rzeczy odpowiednimi środkami (dowiedz się więcej jak przygotować się do przeprowadzki), tak aby nie spowodować żadnych szkód.

Pamiętaj, że zabezpieczenie Twoich rzeczy, szczególnie tych delikatnych (urządzenia elektroniczne, szkło, kwiaty itd) wymaga użycia odpowiednich narzędzi oraz doświadczenia. 

Pozwól nam zająć się pakowaniem i dokładnym zabezpieczeniem twoich własności a gwarantujemy, że na miejsce trafią w nienaruszonym stanie.

Czas trwania przeprowadzki uzależniony jest od paru czynników. Ilości rzeczy oraz czy są one przygotowane do transportu, pięter, 
obecności windy oraz odległości pomiędzy lokalami.

Nasze doświadczenie pozwoli nam na szybkie zrealizowanie każdej, nawet najtrudniejszej przeprowadzki.
Dla Nas nie ma rzeczy trudnych, tym bardziej niemożliwych :) Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam... 

Jasne! Rozumiemy, iż mogą się przytrafić różne, niezależne od nas sytuacje, które z dnia na dzień potrafią pokrzyżować nam plany.
Jeśli tylko będziemy dysponować czasem umówimy się na inną godzinę. Jesteśmy tu dla Ciebie i zrobimy wszystko aby znaleźć czas na Twoją przeprowadzkę.

Tak, dysponujemy wiedzą oraz narzędziami niezbędnymi do demontażu oraz montażu mebli. Zdarza się, że nie ma innej możliwości niż rozkręcenie mebli, ponieważ nie mieszczą się w korytarze komunikacyjne, windę lub po prostu w prześwit drzwi. Dla nas to chleb powszedni.

Odpowiednio oznaczymy wszystkie części tak aby mebel został złożony na miejscu przeznaczenia dokładnie w taki sam sposób. 
Pamiętaj aby przy dokonywaniu rezerwacji poinformować nas o tej usłudze dodatkowej.

Tak, jesteśmy w stanie zabrać od Ciebie i zutylizować meble oraz sprzęt elektroniczny.

W momencie dokonywania rezerwacji staramy się dowiedzieć jak najwięcej szczegółów, które mogą mieć wpływ na cenę usługi. 
Im więcej posiadamy informacji tym dokładniej jesteśmy w stanie wycenić przeprowadzkę. Jeśli w trakcie wykonywania usługi okaże się, że rzeczy jest więcej niż przewidziano, końcowa cena rzeczywiście może ulec zmianie. NIe pozwolimy jednak abyś kwotą za wykonaną usługę Cię zdziwiła i w odpowiednim czasie poinformujemy Cię o ewentualnej zmianie. 

Za przeprowadzkę rozliczasz się po wykonaniu usługi. Przekażemy Tobie odpowiedni protokół aby potwierdzić, że całe powierzone nam mienie zostało przeniesione w nienaruszonym stanie.

© SmartWay | Pakowanie | Przeprowadzki | Relokacja domów, mieszkań, biur, magazynów.